Henkilöstö

Kairestilla on kolme toimipistettä, joiden kautta palvelumme kattavat koko Suomen.

Katso ketkä sinua palvelevat.

Pohjois-Suomi, Kajaani
Tiina Luhtaniemi
Rekrytointikoordinaattori
044 764 1775
tiina.luhtaniemi@kairest.fi
Markku Huttunen
Aluepäällikkö
0400 796 311
markku.huttunen@kairest.fi
Keski-Suomi, Kuopio
Valtteri Hannelin
Rekrytointikoordinaattori
0400 219 051
valtteri.hannelin@kairest.fi
Mikko Pajunen
Rekrytointikoordinaattori
040 760 3442
mikko.pajunen@kairest.fi
Jonni Marttila
Turvallisuuskoordinaattori
0400 592 733
jonni.marttila@kairest.fi
Sara Savolainen
Rekrytointikoordinaattori
044 794 1112
sara.savolainen@kairest.fi
Pia Moilanen
va. Aluepäällikkö
044 794 1422
pia.moilanen@kairest.fi
Etelä-Suomi, Helsinki
Eveliina Ailio
Rekrytointikoordinaattori
044 794 1423
eveliina.ailio@kairest.fi
Sini Vartiainen
Rekrytointikoordinaattori
044 794 1413
sini.vartiainen@kairest.fi
Pia Moilanen
Aluepäällikkö
044 794 1422
pia.moilanen@kairest.fi
Myynti ja Hallinto
Matti Vähäkuopus
Toimitusjohtaja
044 794 1418
matti.vahakuopus@kairest.fi
Seppo Ruotsalainen
Hallituksen puheenjohtaja
0500 122 549
seppo.ruotsalainen@kairest.fi
Tino Ailio
Finance Specialist
044 248 2172
tino.ailio@kairest.fi
Hallinto
laskutus, palkat (payroll)
040 8618 328
hallinto@kairest.fi